Co wymienić w samochodzie po zakupie?

Zakup samochodu to bardzo poważna inwestycja na lata. Kupując nowe auto kierowcy zwracają uwagę na jego stan, tak, by nie okazało się, że szybko trzeba będzie odwiedzić mechanika.

Wielu kierowców jednak zakupu dokonuje zbyt pochopnie, łapiąc się na superokazje, które na dłuższą metę okazują się nieopłacalne.

Po zakupie wielu mechaników poleca także dokonać wymiany niektórych części.

O Autorze
-

3 komentarze

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge

 • Site
  Reply

  Jesli w kupionym samochodzie znajduje sie lancuch rozrzadu, to nalezy go wymienic tylko wtedy, gdy dojdzie do nadmiernego rozciagniecia jego ogniw. Taka usterka objawia sie charakterystycznym dzwonieniem i zwykle ujawnia sie, w zaleznosci od auta, przy przebiegu od okolo 250 000 do 300 000 km.

 • Bogdan86
  Reply

  Mnie niestety spotkała przykra niespodzianka i zostałem oszukany przez sprzedawcę, który zaklinał się na wszystkie świętości, twierdząc że auto to stan igła. Auto jest francuskie i niestety okazało się, że w naprawę niby drobnych usterek trzeba wyłożyć połowę wartości samochodu. Najgorsza była wymiana tylnej belki. Następnym razem dwa razy sprawdzę auto zanim kupę kolejną skarbonkę.

 • Patryk
  Reply

  A co sądzicie o zamiennikach srl? Roznica w cenie ogromna. znalazlem nawet projekt gdzie remontuja auto na tych czesciach ale opinie na necie podzielone. chociaz jakby wiecej na plus. interesuja mnie zwlaszcza hamulce srl i wahacze do BMW e46