Rdza kojarzy się przede wszystkim z obniżeniem estetyki pojazdu i dość wysokimi kosztami naprawy. W przypadku pojawienia się rdzy na samochodzie, użytkownik niewiele może zrobić, bo jest ona niemal niemożliwa do usunięcia. Właśnie dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skuteczne zabezpieczenie auta przed korozją. Bez względu na markę bardzo ważne jest aby ochronę antykorozyjną samochodu zacząć możliwie jak najwcześniej. Jak to robić? Cenne wskazówki w powyższym materiale.

Jak chronić auto przed korozją?

O Autorze
- Fan czterech kółek i szybkiej jazdy. Majsterkowaniem i naprawą aut zająłem się stosunkowo od niedawna i nie sądziłem, że sprawi mi to tyle frajdy. Od pewnego czasu ciężko wyciągnąć mnie z garażu ;) Swoje porady postaram się udostępniać w wolnych chwilach.

3 komentarze

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge

  • Jakub
    Reply

    Korozja to straszne świństwo. Ładna furka zamienia się w złom i tyle. Szkoda gadać. Może rzeczywiście warto zadbać o samochód nieco wcześniej.

  • Leo
    Reply

    Moim zdaniem nie ma żadnego sposobu na walkę z rdzą, ale filmik pomocny. Być może wcześniej podjęte kroki rzeczywiście dają jakieś efekty.