Poniższy regulamin opisuje zasady obowiązujące na stronie Poradnik-Kierowcy.pl i dotyczy on wszystkich użytkowników korzystających z usług serwisu.

1) Nie znajomość powyższego regulaminu nie zwalnia z obowiązku przestrzegania go.

2) Na stronie zamieszczane są treści w formie tekstowej lub w postaci materiałów wideo zawierające porady i wskazówki dotyczące mechaniki samochodowej.

3) Użytkownicy mogą zamieszczać własne porady w formie video, audio bądź tekstowej klikając przycisk „Dodaj poradę” na stronie głównej serwisu.

4) Dodawany film przed publikacją sprawdzany jest przez administrację. Wymagany jest szczegółowy opis filmu, zastosowanie odpowiednich tagów oraz wybranie prawidłowej kategorii. W przeciwnym wypadku film będzie odrzucany.

5) Użytkownik dodający poradę musi być jej autorem. Zabronione jest umieszczanie na stronie materiałów nie będących własnością osoby zamieszczającej.

6) Zabronione jest zamieszczanie materiałów filmowych, dźwiękowych, tekstowych mających na celu promowanie innych serwisów, sklepów, stron internetowych.

7) Zabronione jest dodawanie komentarzy o obraźliwej, wulgarnej treści.

8) Zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie treści znajdujących się w serwisie Poradnik-Kierowcy.pl bez wcześniejszego uzgodnienia tego z administracją.

9) Całkowicie zabronione jest umieszczanie na stronie treści pornograficznych, politycznie ekstremistycznych, obraźliwych, zabronionych przez prawo i powszechnie uznanych za moralnie niepoprawne.

10) Administracja strony zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy, filmów, materiałów dźwiękowych oraz tekstowych niezgodnych z regulaminem bez podawania konkretnego powodu.

11) Serwis działa poprawnie na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome bądź innej odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

12) W celu skontaktowania się z administracją strony należy wypełnić i wysłać formularz kontaktowy znajdujący się na podstronie „Kontakt„.